Schudnij dzięki jagodom Acai

Schudnij dzięki jagodom Acai

Nadwaga i otyłość to nie tylko problem estetyczny, ale również zdrowotny. Dotyczy wielu osób, u których zbędne kilogramy doprowadziły do nadciśnienia, zawału serca czy cukrzycy. Nie jest łatwo uzyskać trwały spadek wagi.

Ostatnio hitem w walce z nadwagą i otyłością stały się jagody Acai Power. Owoce te rosną  na moczarowych obszarach Puszczy Amazońskiej. Pozwalają w zaskakująco szybkim tempie redukować tkankę tłuszczową i z tego powodu są bardo popularne w Hollywood. Do swojej diety wprowadzają je nie tylko gwiazdy kina i telewizji, ale również sportu. Ich wielką fanką jest między innymi Oprah Winfrey, która promuje je w swoim show. Acai dotarły także do Polski. Badania potwierdzają, że mają one silne właściwości zdrowotne.

Acai Power znacznie obniżają poziom wolnych rodników, odpowiedzialnych w organizmie za procesy starzenia i stymulujących powstawanie chorób, takich jak miażdżyca czy nowotwory. Dodatkowo zawarte w nich witaminy i minerały odmładzają skórę, chronią organizm   przed wyjałowieniem w czasie odchudzania, a także dają zastrzyk energii na każdy dzień.

 Acai Power to dobry wybór dla osób mających problemy z podwyższonym cholesterolem. Zawarte w nich kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9 niwelują poziom złego cholesterolu w organizmie, a podwyższają poziom tego dobrego.

Owoce acai wpływają także na prawidłową regulację ciśnienia krwi. Zmniejszają objawy alergii i są polecane do regularnego spożywania wszystkim alergikom. Acai Power to idealny wybór dla sportowców dyscyplin związanych z codziennym ciężkim treningiem. Zawarte w owocach bogactwo aminokwasów i mikroelementów ułatwia szybką regenerację organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym.

Obecnie na rynku polskim jest wiele naturalnych preparatów z tymi jagodami. Dietetycy są zgodni, że najlepsze są te naturalne. Fenomen odchudzających Acai Power długo więc nie będzie miał skutecznej konkurencji wśród preparatów wspomagających odchudzanie.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net