Edukacja

Przedszkole z wiodącym angielskim – jakie zajęcia oferuje?

Licznym opiekunom zależy, aby ich pociechy uczyły się języka angielskiego jak najwcześniej. Nic w tym dziwnego , gdyż władanie językiem angielskim jest w obecnych czasach wymogiem koniecznym. Z tego powodu powstaje coraz więcej przedszkoli po angielsku. Są to najczęściej przedszkola prywatne. 

Przedszkole polsko-angielskie – korzyści z zapisania tam dziecka

Nie ulega wątpliwości, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo kluczowa w kontekście całościowego rozwoju naszych pociech, w związku z czym odpowiedź na pytanie, czy przedszkole angielskie (w miejscowości Łomianki to z pewnością Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne Tree House) jest dobrym pomysłem, jest nad wyraz łatwa: jasne, że tak. Zdecydowanie warto skierować dzieci do przedszkola niepublicznego nastawionego na naukę języka angielskiego, ponieważ w obecnych czasach opanowanie tego języka jest kompetencją niezwykle kluczową i przydatną zarówno w życiu prywatnym, jak i później, w trakcie pracy. 

Przedszkole polsko-angielskie – czy mówi się tam tylko po angielsku?

Jest to pytanie, które bez wątpliwości ciśnie się na usta wielu rodziców. Oczywiście maluchy są zachęcane do jak najbardziej intensywnego posługiwania się tym językiem, ale w trakcie normalnej komunikacji nie ma jakichkolwiek przeszkód, żeby korzystać z języka polskiego. Znaczna część zajęć jest natomiast prowadzona po angielsku, co w znacznej mierze ma wpływ na rozwój dziecka w tym obszarze. Należy zdawać sobie sprawę, że przedszkole niepubliczne (Łomianki) za swój cel stawia nade wszystko opiekę nad maluchami oraz ich zdrowy rozwój, jednak przede wszystkim wspaniałą atmosferę, dzięki której wszystkie dzieci będą chciały przebywać jak najczęściej w placówce, jaką jest przedszkole angielskie.